Svetainės taisyklės ir naudojimosi sąlygos

Naudojamos sąvokos

Svetainė - interneto tinklalapis ir el.parduotuvė adresu www.e-filatelija.lt ir www.europacept.eu

Svetainės valdytojas - MB "Vigensa", įsikūrusi Kareivių g. 6, Vilniuje, įm. kodas 303425372.

Bendrosios nuostatos

Pagrindinis šios internetinės svetainės tikslas yra sudaryti sąlygas vykdyti elektroninę prekybą filateliniais produktais. Svetainėje yra pateikiama faktinė informacija apie el. parduotuvės siūlomas prekes, sudarytos sąlygos klientams suformuoti ir apmokėti užsakymus, o taip pat gauti visą su šiais užsakymais susijusią informaciją.

Svetainės valdytojas neatsako už Jūsų naudojamos techninės įrangos defektus ir/arba apribojimus, dėl kurių negalite pilnai ar iš dalies naudotis svetaine.

Naudodamiesi svetainės paslaugomis Jūs įsipareigojate laikytis susijusių teisės aktų, o taip pat bendrųjų naudojimosi internetu taisyklų ir nusistovėjusių moralės principų.

Naudodamiesi svetainės paslaugomis Jūs suprantate ir patvirtinate, kad svetainės valdytojas neprisiima atsakomybės už bet kokią žalą, kylančią dėl svetainės veikimo trikdžių, o taip pat už žalą, atsiradusią dėl šių taisyklių nesilaikymo.

Svetainės valdytojas pasilieka teisę bet kuriuo metu apriboti, sustabdyti ar visiškai nutraukti prieigą prie svetainės arba atskiros jos dalies.

Taisyklų nuostatos yra besąlygiškai taikomos visiems šios internetinės svetainės lankytojams.

Internetinės prekybos taisyklės

Užsakymą el. parduotuvėje gali pateikti tiek registruotas naudotojas, tiek ir lankytojas, neturintis paskyros šioje svetainėje.

Naudotojo paskyrą rekomenduojama susikurti tiems lankytojams, kurie pageidauja sekti savo užsakymų vykdymo eigą

Asmens duomenų tvarkymas

Mes renkame ir tvarkome tik tuos jūsų asmens duomenis, kurie yra būtini pasiekti tikslus, dėl kurių jie tvarkomi - el. parduotuvėje pateiktiems užsakymams įvykdyti. Tuo tikslu prašome pateikti tik el. pašto adresą ir prekių pristatymo adresą. Jūsų el. pašto adresas yra vienintelis būtinas registracijos rekvizitas.

Mes nerenkame ir nesaugome jokių duomenų apie atliktas užsakymų apmokėjimo operacijas, pvz. banko sąskaitų, banko kortelių numerių ar kitokių el. mokėjimo rekvizitų.

Jūsų pateikti asmens duomenys nėra perduodami jokioms trečioms šalims.