Šioje privatumo politikoje pateikiama informacija apie tai kaip renkame ir tvarkome jūsų asmens duomenis.

Mes renkame ir tvarkome tik tuos jūsų asmens duomenis, kurie yra būtini pasiekti tikslus, dėl kurių jie tvarkomi - el. parduotuvėje pateiktiems užsakymams įvykdyti. Tuo tikslu prašome pateikti tik el. pašto adresą ir prekių pristatymo adresą. Jūsų el. pašto adresas yra vienintelis būtinas registracijos rekvizitas.


Mes nerenkame ir nesaugome jokių duomenų apie atliktas užsakymų apmokėjimo operacijas, pvz. banko sąskaitų, banko kortelių numerių ar kitokių el. mokėjimo rekvizitų.

Jūsų pateikti asmens duomenys nėra perduodami jokioms trečioms šalims.

Slapukų politika

Slapukai yra nedideli failai, atsiunčiami iš tinklalapio į įrenginį, kurio pagalba naršote atitinkamoje interneto svetainėje.


Slapukus naudojame siekiant pagerinti mūsų interneto svetainės funkcionalumą bei palengvinti naudojimąsi ja, pvz. kad kiekvieną kartą jums lankantis svetainėje nereikėtų "matuoti" ekrano dydžio, iš naujo įvesti registracijos duomenų, arba formuoti norimą prekių krepšelį. Šie slapukai nerenka informacijos, kuri po to būtų naudojama prekybai ar rinkodarai.
Kartu su šiais techniniais-funkciniais slapukais dar naudojame ir analitinius slapukus, kurių pagalba analizuojame inteneto svetainės veikimą ir lankomumą.

Slapukus galite valdyti savo naudojamos naršyklės nustatymuose pasirinkdami, kuriuos slapukus norite priimti, o kuriuos ištrinti.  Slapukų galite atsisakyti bet kuriuo metu ir ištrinti juos iš naršyklės "atminties". Slapukų saugojimo vieta priklauso nuo naudojamos naršyklės.