Kategorijos

Informacija

Prekių pristatymas ir grąžinimas

Siuntimas

Apmokėtas užsakymas paprastai išsiunčiamas sekančią darbo dieną (parduotuvė informuoja apie išsiuntimą el. paštu). Prekės siunčiamos Lietuvos paštu registruotu lašku. Siuntimo kainą sudaro atitinkamas Lietuvos pašto įkainis ir pakavimo mokestis, daugeliu atvejų bendra suma neviršys 1,30 Eur.

Siunčiamos prekės yra tinkamai supakuojamos, siekiant jas apsaugoti nuo drėgmės, sulankstymo ir pan. Parduotuvė neprisiima atsakomybės dėl siuntimo metu sugadintų pakuočių. Tačiau, jei taip vis dėl to atsitiktų, būtinai informuokite - bendrai ieškosime sprendimo būdo. Parduotuvė taip pat neprisiima atsakomybės dėl "dingusių" siuntų.

Prekių atsiėmimas biure

Užsakymą galima atsiimti biure Vilniuje, Kareivių g. 6 (NCBC verslo centras, C korpusas, įėjimas šalia Nissan autoserviso). Dėl susitikimo laiko turėtume susitarti iš anksto. Atsiimant užsakymą apmokėti galima vietoje.

Prekių grąžinimas

Jei dėl kokių nors priežasčių įsigytos prekės netenkina pirkėjo, jis gali per 10 d.d. nuo prekių gavimo grąžinti parduotuvei visas arba dalį įsigytų prekių. Grąžinimo (siuntimo) išlaidas apmoka pirkėjas.

Parduovė, įsitikinusi, kad gražintos tos pačios kokybės prekės, per 5 d.d. perves pinigus, sumokėtus už prekes, į sąskaitą, iš kurios užsakymas buvo apmokėtas. Jei prekių atsisakoma dėl parduotuvės kaltės (netinkama kokybė, komplektacija ir pan.), grąžinsime ir siuntimo išlaidas.